Лікар Андрій Рамзанов - психотерапевт, психолог у Дніпрі

лікар Рамзанов Андрій Леонідович

Лікар-психотерапевт, психолог, психіатр вищої категорії

Андрій Леонідович Рамзанов проводить індивідуальне лікування алкоголізму (кодування, підшивка, переривання запою), лікування від тютюнопаління, ігроманії, надмірної ваги, неврозів та неврозоподібних станів. Використовує у своїй практиці високоефективні, безпечні методи гіпнотерапії, ребефінгу, голкотерапії, лазеромагнітотерапії.

40 років успішної практики

Про лікаря
Ліцензія МОЗ України АЕ № 638064 від 05.01.2015
Ліцензія МОЗ України АЕ № 638064 від 05.01.2015
Ліцензія
Ліцензія МОЗ України АЕ № 638064 від 05.01.2015

Андрій Леонідович Рамзанов, 1959 року народження, закінчив у 1984 році Дніпропетровський медичний інститут. Має унікальні можливості гіпнозу. Родом із династії лікарів.

 

 • 1984 рік. Закінчив Дніпропетровський медичний інститут.
диплом
 • 1986 рік. Вінницький медичний інститут – голкорефлексотерапія (спеціалізація).
 • 1988 рік. Український інститут удосконалення лікарів. м. Харків-психотерапія (спеціалізація).
свідоцтво
 • 1989 рік. м. Москва, Науково-методичний центр нетрадиційних методів оздоровлення «ДЖУНА»
диплом лікаря
 • 1991 рік. м. Москва, Радянська гомеопатична ліга – закінчив повний курс гомеопатії.
свідоцтво про навчання
 • 1991 рік. м. Москва, Медичний науково-практичний центр «Фламінго» за спеціальністю психотерапія в клініці прикордонних станів та наркології, раціональна психотерапія, гіпнотерапія, аутогенне тренування, наркопсихотерапія, кодування за методом О. Р. Довженка.
диплом
 • 1992 рік. м.Дніпропетровськ, Кафедра психіатрії факультету удосконалення лікарів «Транси та деякі техніки NLP».
свідоцтво про навчання
 • 1992 рік. Київ, Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця Асоціація народної медицини МОЗ України, пройшов курси з гомеопатії, фітотерапії, медикаментозного тестування за методом Р. Фолля.
свідоцтво про навчання
 • 1993 рік. м. Дніпропетровськ, Міжнародний інститут соціоніки, відділення психобіоінформатики, курс психобіоенергетика та народне цілительство.
свідоцтво про навчання
 • 1993 рік. м. Дніпропетровськ, Міська клінічна лікарня №16 спеціалізація «Лазерна терапія»
свідоцтво про навчання
 • 1993 рік. м. Дніпропетровськ, Товариство «Знання» закінчив курс «Мануальна терапія»
посвідчення
 • 2017 рік. м. Київ. Курси з теоретичної та практичної підготовки з гірудотерапії (лікування п'явками), масажу живота (вісцеральна хіропрактика за методикою А.Т.Огулова).
свідоцтво про навчання
 • 2017 рік. м. Київ. Курси з теоретичної та практичної голкотерапії на вушній раковині (аурикулотерапія).
сертифікат про навчання
 • 2017 рік. м. Харків, Харківська медична академія післядипломної освіти зі спеціалізації психотерапія
сертифікат про навчання

 

Психолог, психотерапевт: хто це? 

Головне, що важливо зазначити, - і психолог, і психотерапевт надають допомогу здоровим людям, які в певний проміжок часу мають психологічні проблеми, з якими не мають можливості впоратися самостійно. 

Психолог є фахівцем, який вивчає поведінку людини та її психічні процеси і надає допомогу людям, які  опинились в емоційно складних життєвих ситуаціях (відносини між батьками та дітьми, проблеми у сімейному житті, втрата близьких, наслідки військових дій). Надати допомогу психолог може, використовуючи різні техніки та методи, які спрямовуються на зміну думок, почуттів, взаємин, поведінки. Серед них: 

 • консультації;
 • психотерапія;
 • діагностика та оцінка стану;
 • психологічна підтримка у кризових ситуаціях.

Психотерапевт - це фахівець, який має додаткову медичну освіту або ж кваліфікацію за якимось напрямками, наприклад, гіпнотерапія, ребефинг, голкотерапія. 

За допомогою сеансів психотерапії та використанню перевірених методів лікування надає можливість впоратися з емоційними та психічними проблемами, допомагає систематично працювати людині над самою собою для подолання тих станів, які виникли і вийти з яких самостійно вона не може.

Кому і для чого потрібна консультація психолога, психотерапевта?

Насправді, консультація психолога, психотерапевта потрібна майже кожному, адже ми живемо не тільки у рухливому, динамічному та напруженому світі. Ми живемо під час війни. Тож підвищена чутливість, постійні стреси, напади панічних атак, безсоння, апатія, постійний внутрішній дискомфорт, неможливість утримати рівновагу і  продовжувати жити далі потребують додаткової допомоги якраз психолога-психотерапевта. Людини, яка вислухає, підтримає, допоможе та  підкаже методики, завдяки яким при необхідності у складній ситуації ви зможете допомогти собі самостійно.

Дипломи та свідоцтва лікаря
Watch Психотерапевтический центр доктора Рамзанова А.Л. on YouTube.
Опубліковані монографії:
Опубліковані монографії
Опубліковані монографії
Опубліковані монографії
Опубліковані монографії
Опубліковані монографії

Відгуки наших пацієнтів

Дружина пацієнта

Ми із чоловіком у шлюбі 20 років. Перші роки спільного життя були чудові: завжди разом, завжди поряд. У нас було багато друзів і тому гучні компанії, веселі застілля завжди супроводжували нас. Поступово я помітила, що чоловік важко відходить від спиртного і похмілля переходило в чергову п'янку. Через кілька років у сім'ї сталася трагедія - у чоловіка помер рідний брат, який був старшим на 10 років і практично виховав та виростив мого чоловіка. Йому було дуже важко і природно він топив своє горе у пляшці з горілкою. Це було шість років кошмару. Я ховала гроші, роботи як такої в нього не було, син, якому було 7 років, соромився та боявся свого батька. Я намагалася з ним розмовляти і по-доброму, і по-поганому.

Чоловік клявся, що це останній запій, але через якийсь час усе повторювалося. Після…

Андрій Томасович Пушкарьов

07. 08. 2018 р. Я був курцем із багаторічним стажем років п'ятнадцять - двадцять. Багато разів намагався кинути й у різний спосіб. Але потяг був завжди, особливо коли чув тютюновий дим. Куріння до того ж було пов'язане з моїм творчим процесом – я досить відома людина у галузі мистецтва. Не курив, бувало по році, а то й два. Але згодом знову був зрив.

2002 року вперше познайомився з унікальним лікарем Рамзановим Андрієм Леонідовичем. Його метод мене вразив, він може трохи жорсткіший, але так як я не міг не курити один день, мені саме такий метод і потрібний був! Тепер я не курю 11 років.

Коли в компаніях при мені курять, я виходжу. Мене легко – викурити! Заборонив усім курити біля себе у моїх приміщеннях. Від тютюнового диму, крім неприємних асоціацій, немає жодних емоцій. Навіть якщо…

МАРИНА

Дякую, Вам величезне Андрію Леонідовичу! Прийшла із проблемою зайвої ваги, до цього зверталася до дієтологів, намагалася сама контролювати харчування. Але виходило триматися максимум дня 2-3. після сеансів Андрія Леонідовича почала спостерігати в собі зміни на краще, я почала контролювати себе в харчуванні, мене перестало тягнути на солодке ЗОВСІМ!!! Я НЕ ПЕРЕЇДАЮ, що дуже важливо! За тиждень схудла на 2 кілограми. Дуже щаслива, що потрапила саме до Вас Андрій Леонідович. Дякую Вам величезне, Ви чудовий фахівець та людина.

ОБОВ'ЯЗКО ЗВЕРТАТИМУСЯ ТІЛЬКИ ДО ВАС! Марина

Ігор

04.03. 2021

Мене звати Ігор. Мені 37 років. Проходжу лікування у доктора Рамзанова Андрія Леонідовича від ігроманії. Сьогодні пройшов останній 10-й сеанс гіпнотерапії, почуваюся добре, можна сказати на всі 100%. Здебільшого грав у букмекерську контору, були й автомати упродовж 15 років. Ця зараза не давала мені спокою. З кожним разом затягувало все більше і глибше в цей вир подій, якесь замкнуте коло, вийти самостійно не зміг, не розумів, що зі мною відбувається, поради на боці ніяк не вирішували моєї проблеми. Життя перетворилося на суцільне пекло, друзі, можна сказати, відвернулися, навколо мене була суцільна лайка, сварки, скандали, розлад у сім'ї, нерозуміння ситуації, можна сказати, руки опустилися.
Чесно кажучи, і жити не хотілося, постійні борги, кредити, це все затягнуло так, що…

Вовк Я.В.

Андрія Леонідовича як лікаря знаємо досить давно. Можна сказати, що в нашій родині його жартома називаємо нашим сімейним лікарем. Я не наводитиму всіх випадків, коли доводилося до нього звертатися, тому що їх було як мінімум чотири, і у всіх випадках він нам допоміг. Моя дочка, якій зараз 14 років, рік тому, після того, як поперхнулася їжею, перестала їсти зовсім, через страх подавитися. Андрій Леонідович допоміг нам, за що йому величезне Спасибі.
 

Пацієнтка

Як відомо, світ сповнений стресів, тривог, хвилювань. Всі ці переживання залишають на нас слід. Здавалося, ми давно забули наші проблеми, минулі неприємності. Однак, це не так. Усі стреси переходять у «несвідому» сферу нашої психіки та продовжують там існувати; призводячи нас до хвороби, дискомфорту, зниження життєвого тонусу, керуючи нашою поведінкою, вчинками. Взагалі, якщо ми візьмемо будь-кого з нас, то кожен має ймовірність розвитку депресії.
Можливо, що стрес може виявитися для нас занадто високим. Можливо, що захисних сил не вистачає, щоб з ним упоратися. Коли я зіткнулася з такою проблемою, мені порадили звернутися до Центру психотерапії Рамзанова Андрія Леонідовича, де я отримала професійну діагностику, індивідуальний підбір лікування, підбір комбінації науково обґрунтованих методів.…

Дар'я, 19 років

11.07.2014

Дуже вдячна Андрію Леонідовичу за те, що він допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Тривалий час я страждала на вагінізм, який супроводжувався нападами паніки і пригніченим станом. Це заважало мені нормально вести статеве життя і почуватися повноцінною людиною. Дуже радує та дивує індивідуальний підхід доктора Андрія Леонідовича. Він допоміг мені з'ясувати причини психологічного розладу, даючи рекомендації, вселив у мене впевненість у тому, що це можна вирішити.
До походу до доктора Рамзанова мені здавалося, що я маю впоратися з цією проблемою самостійно. Однак «самолікування» лише посилювало проблему, не лише фізично, а й морально: у мене зник інтерес і бажання вступати у статеві стосунки. Вже після другого сеансу гіпнозу я відчула свободу від страхів та переживань.…

Гришина Н.Г

02.12.2021 Я, Гришина Н.Г, м. Дніпро. Зверталася до Андрія Леонідовича у 2020 р. з діагнозом герпес. Півроку ходила різними лікарями, хвороба не проходила. Мені порадив лікар дерматолог звернутися до Андрія Леонідовича. Пройшло у нього 10 сеансів. Хвороба пішла. Дякую Вам Андрій Леонідович. Дай Боже Вам здоров'я на довгі роки. Сьогодні прийшла до Андрія Леонідовича із надмірною вагою.

СПАСИБІ ВЕЛИКЕ ВАМ.