Лазеромагнітна терапія
Лазеромагнітна терапія - ефективне лікування
Лікування лазером неврозів, депресії, панічних атак, заїкання, енуреза у Дніпрі
Біль та хвороба пройдуть і ти переправишся через море страждань.
Лазеротерапія як альтернатива лікарської терапії стала новим кроком медицини кінця XX століття. Вона заснована на одночасному впливі кількох випромінювань: лазерного випромінювання інфрачервоного діапазону хвиль, безперервного інфрачервоного випромінювання, випромінювання червоного видимого світла, постійного магнітного поля на біологічні структури людини, організм в цілому.
Лазеромагнітна терапія значно перевищує такі способи як електрофорез, ампліпульс, дарсонваль, УФО і УВЧ. Наприклад, при лікуванні захворювань печінки, легень, нирок лазерна інфрачервона фізіотерапія практично незамінна.
Перевагами використання лазеротерапії є і безболісний, неінвазивний вплив, доступність, відсутність звикання, відсутність побічних ефектів, стійкий результат, безпека використовуваних методик.
Основною характеристикою лазерного випромінювання є його здатність відновлювати еластичність клітинних мембран, нормалізувати мікроциркуляцію, стимулювати функції тканин, органів прокуратури та систем, всього організму.
Эфекти:
- покращення мікроциркуляції;
- збільшення проникності клітинних мембран та інтенсифікація обміну речовин між клітиною та навколишнім середовищем;
- активація захисних сил організму (активація фагоцитозу та інших неспецифічних факторів захисту організму);
- анальгетичну дію;
- покращується сон, загальне самопочуття;
- збільшується переносимість фізичних навантажень.
Покази:
- запальні захворювання лор органів;
- запальні та дегенеративні захворювання центральної та периферичної нервової системи;
- гастрити, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки;
- панкреатити, дифузні ураження печінки, дискінезії жовчовивідних шляхів, холецистити, коліт;
- геморой, анальні тріщини, анальний свербіж;
- бронхіти, бронхіальна астма легкого та середнього ступеня тяжкості, пневмонія;
- гіпертонічна хвороба, вегетосудинна дистонія, постінфарктний кардіосклероз;
- ревматичні захворювання: ревматоїдний поліартрит, деформуючий остеоартроз, остеохондроз;
- герпес, облисіння, профілактика старіння шкіри;
- пієлонефрит, сечокам'яна хвороба, цистит, уретрити, простатити, енурез, невротичні сексуальні розлади;
- ендометрити, аднексити, безплідність;
- трофічні виразки, тромбофлебіт.
В косметології лазеромагнітну терапію використовують для:
-
уповільнення старіння клітин, позаклітинної сполучної тканини попередження старіння клітин, в'ялості шкірного покриву, розтяжок, зморшок, целюліту;
- лікування шкірних захворювань;
- посилення імунітету;
- ліквідація запальних процесів;
- реконструкція дерми; покращення еластичності;
- зниження густини дерми епідермісу;
- стимуляції зростання волосся;
- збільшення кількості сальних потових залоз із нормалізацією їх активності;
- збільшення м'язової маси, фіксації скупчень жирової тканини на природному місці.
Протипокази:
- злоякісні пухлини;
- схильність до кровотеч;
- туберкульоз легень, нирок.
Терапевтичний ефект лазерного на тканини живого організму значно посилюється в магнітному полі з допомогою прискорення процесів метаболізму. Магнітолазеротерапія особливо ефективна при глибокому розташуванні патологічного вогнища. Під впливом лазерного випромінювання магнітного поля значно покращується кровопостачання, стан тканин, засвоєння кисню, нормолізується обмін речовин.
Застосування лазеротерапії ефективно у 90% хворих, що значно скорочує курс лікування, дозволяє відмовитися від дорогих ліків. Одночасно застосування голкорефлексотерапії та лазеротерапії значно підвищує ефективність цього методу.
Профілактичні загальностимулюючі та імунокорегуючі курси лазеротерапії здатні продовжити активне життя людини на 7-12 років
Лазерна терапія - лікування лазером
Особливе місце серед нелікарських методів лікування займає лазерна терапія або лазеротерапія.
Під лазерною терапією мається на увазі використання фізіотерапевтичних властивостей лазерного випромінювання, що має низьку інтенсивність. В основі біостимулюючого впливу лазерної терапії на організм людини вплив спрямованого світлового потоку (лазера) на живу тканину. Поглинаючи світло, ферменти активізують в організмі найважливіші біохімічні процеси і клітини оновлюються, відновлюють свою життєдіяльність, включаються механізми саморегуляції, природні сили організму мобілізуються.Під впливом лазерної терапії розширюються капіляри, покращується мікроциркуляція крові, харчування тканин, проте це разом призводить до того, що прискорюються процеси загоєння в уражених місцях. Лазерна терапія благотворно впливає на імунітет, зменшує в'язкість крові, посилює лімфовідтік, знижує холестерин, знеболює, має антимікробний, антивірусний та протиалергенний ефект.
Спектр показань для лазеротерапії надзвичайно широкий: від патології шкіри та підшкірно-жирової клітковини до запальних захворювань дихальної та сечостатевої систем, а також багато хвороб нервової, ендокринної та серцево-судинної систем.
Однією з властивостей лазера є підвищення чутливості організму до медикаментозного лікування. Завдяки цьому лазеротерапія допомагає скоротити час лікування, запобігти переходу гострого процесу в хронічний, а головне, досягти позитивного ефекту мінімальними дозами ліків. Ефективність лазерної терапії є надзвичайно високою. А відсутність побічних ефектів робить лікування лазером добрим засобом медичної профілактики.Короткі сеанси лазеротерапії, які проходить пацієнт у віддалені періоди після лікування, зміцнюють здоров'я: стимулюють обмінні процеси, харчування органів та тканин, знижують ймовірність настання ранніх вікових змін, зокрема клімаксу у жінок, та статевої слабкості у чоловіків.
Метод черезшкірного лазерного опромінення крові (ЧЛОК) на сьогоднішній день становить особливий інтерес. Екстракорпоральне черезшкірне опромінення крові значно покращує її реологію (індивідуальні показники еритроцитів). Таким чином, метод здійснює імунокорегуючий, десенсибілізуючий ефект, нормалізує ліпідний обмін, стимулює кровотворення (особливо лейкоцитарного та еритроцитарного паростків крові)
Метод черезшкірного лазерного опромінення крові носить назву транскутанного. Завдяки даному методу лікування можливе проведення неінвазивного опромінення крові, що протікає по артеріях, венах та циркує в мікроциркуляторному руслі.
Лазерні промені добре проникають крізь шкіру, вони здатні впливати на глибину до 70 см, надаючи лікувальний вплив на організм.
Методика проста у використанні, не викликає у хворого на больові відчуття і повністю виключає контакт з кров'ю людини. При лазерному опроміненні кров'яного русла доходить невелика частина світлової енергії лазера. Лазерний промінь у тканинах швидко розфокусується, що пов'язано з його багаторазовим відображенням і поляризацією по ходу. Крім того, лазер шляхом прямування зустрічає на своєму шляху великий об'єм тканин у вигляді шкіри, нервів, судин, лімфатичних вузлів, кісток і м'язів. При лазерному опроміненні можуть опромінюватися і акупунктурні точки. Черезшкірне лазерне опромінення крові покращує реологію крові, при поглинанні лазерного променя гемоглобіну змінюється мембранна провідність. На початку лазерного опромінення еритроцити активізуються, після чого їх мембрани піддаються деструктуризації, еритроцити набухають і гемолізуються. Саме гемоліз еритроцитів стимулює еритропоез у червоному кістковому мозку та сприяє зміні морфології периферичної крові.