Кодировка алкоголізму у Дніпрі, або повернення до життя
«Людство могло б досягти неймовірних успіхів, якби воно було тверезішим». Гете
Історія виникнення проблеми алкоголізму
Спиртні напої відомі людству з давніх-давен. Деякі вчені припускають, що люди почали випивати приблизно вісім тисяч років до нашої ери, коли з'явився керамічний посуд, в якому можна було виготовляти алкогольні напої. Про те, що алкоголь відомий давно, а пияцтво має тисячолітню історію, свідчать багато історичних джерел та пам'яток давнини. Археологи знаходять старовинні амфори, де зберігали вина, всілякі чаші, кубки… А література древніх греків? Вона рясніє картинами багатолюдних бенкетів, без яких не обходився навіть незначний захід, не кажучи вже про всенародні свята. Свята на честь Бахуса супроводжувалися пияками, вакханаліями, галасливими, іноді доведеними до непристойності, веселощами.
"У цьому щось є", - відкинувши непотрібне святенництво, скажімо і ми. І справді: якби алкоголь не мав привабливих сторін, навряд чи його вживання мало б такий успіх. Впровадженню алкоголю у побут багатьох народів сприяли його наркотичні властивості.
Алкоголь та його вплив на людину
Всесвітня організація охорони здоров'я визначила: "Алкоголь - наркотик, що підриває здоров'я з усіма негативними наслідками". Він викликає ейфорію (стан піднесеного настрою, що не відповідає об'єктивним умовам), у людини створюється ілюзорне відчуття приємності, збудження. Випив, і забуваються всі життєві неприємності, людина відволікається від усього, їй стає добре, алкоголь ніби допомагає знайти вихід із багатьох важких ситуацій, сприяє встановленню нормальних відносин з іншими людьми, спрощує ритуали різноманітних знайомств, знімає напругу нудьгу, апатію, почуття тривоги , байдужості, провини, відповідальності ... Отже, алкоголь може використовуватися, як засіб тимчасово допомагає зняти нервову напругу, втому, що лякає почуття моральної незадоволеності. Але це лише так здається. Закінчилася дія алкоголю, а напруга залишилася. Більше того, воно побільшало. Проходить збудження, починає боліти голова, настає пригнічення, загальна розбитість, стан апатії.
Алкоголізм - це хвороба
Кажуть, що алкоголь вживають для веселощів, при зустрічах, на святах. Так, вживають. Але ніяких веселощів не відбувається, якщо врахувати, що веселощі – це відпочинок нервової системи, її підготовка до нової роботи. Веселощі під дією алкоголю – це веселощі під наркозом. Наркоз минає – залишається спустошеність. А думка про те, що вживання алкоголю при зустрічі продиктована традицією, не має жодних підстав. Таких традицій був у нашого роду. Термін "алкоголізм" був узвичаєний в XIX столітті шведським лікарем М. Гуссом.
Алкоголізм – це хвороба, від неї вмирають. Алкоголізм - прогресуюча хвороба. Спочатку це епізодичні прояви, помірні вживання спиртних напоїв, які сприяють зміцненню "алкогольних традицій" і є каталізатором, що підштовхує до пияцтва і, як наслідок його - алкоголізму.
Ознаки алкоголізму
Однією з ознак перетворення вживання алкоголю в міру на алкоголізм і те, що прийом навіть великої одурманюючої дози мало захисної реакції – блювоти: організм звикає, перестає пручатися.
Другою дуже суттєвою ознакою переходу пияцтва в алкоголізм є неконтрольовані обсяги випитого спиртного. Прийнята доза не дозволяє сп'яніти, а лише викликає непереборну і неконтрольовану тягу пити ще й ще – до запаморочення.
Третя суттєва ознака при алкоголізмі, наслідок двох попередніх, - зміна поведінкових особливостей у стані сп'яніння.
З'являються злість, агресивність, схильність до антисоціальних вчинків, провали пам'яті (на період сп'яніння), ослаблення больової чутливості. Хворий згадує старі образи та власні заслуги, хамить на людях та вдома, стає нетерпимим, слабовільним. Після протверезіння дуже невиразно пам'ятає, про те, що сталося, настрій знижений, потяг до спиртних напоїв переслідує завжди і скрізь, носить нав'язливий характер, перетворюється на основний життєвий інтерес. Людина не в змозі впоратися із цим захворюванням. Змінюється докорінно і характер особистості. Хворий стає грубим, словесно розкутим, набридливим, дратівливим, брехливим, байдужим до потреб та страждань інших людей (особливо до своїх близьких), егоїстичним…
Починається деградація особи. Все підкоряється одному – випити.
Кодировка від алкоголю у Дніпрі
Роботу з пацієнтом треба розпочинати з ретельного ознайомлення з характером та особливістю даного конкретного прояву алкогольного отруєння організму та з характерними особливостями самого пацієнта. Довіра до лікаря, віра в нього - це одна з необхідних умов будь-якої психотерапії, один з основних механізмів лікування хворої людини. Тільки за таких умов відбувається мобілізація прихованих можливостей психіки людини, її нервової системи, підвищується сприйнятливість до гіпнозу, навіювання, з'являються можливість здійснювати тонку "хірургічну операцію" у свідомості та на неусвідомлених рівнях діяльності мозку.
Кодировка від алкоголізму у Дніпрі – це поєднання психотерапевтичного та медичного методів лікування від алкогольної залежності, завдяки чому створюються такі умови, при яких пацієнт починає боятися вживати алкоголь.
У центрі лікаря Рамзанова використовується методика подолання психічної залежності: метод кодировки від алкоголю – методика емоційно-стресової терапії, методи фармакологічної стабілізації (введення протиалкогольних препаратів), психотерапія (гіпноз, аутогенне тренування, раціональна психокорекція, ребефінг. і т. д.), голкорефлексне лікування.
Ці методики є дуже ефективними, вони буквально дозволяють робити диво: повернути до справжнього, повнокровного життя людину, якій вже, здавалося б, ніхто допомогти не може.
Кодировка алкоголізму Дніпро: особливості впливу на пацієнта
- При кодировці від алкоголізму у пацієнта формується умовний рефлекс, який сигналізує про те, що вживання будь-яких спиртних напоїв може вести за собою негативні наслідки: як фізичний дискомфорт, так і емоції страху.
- Кодировка від алкоголю впливає на підсвідомість, завдяки чому у пацієнта змінюється ставлення до алкоголю, він починає сприймати спиртні напої як щось дуже небезпечне і саме це стримує від вживання.
- Майже завжди процес кодіровки від алкоголізму у Дніпрі супроводжується підтримкою психологічною. Таке поєднання - можливість для пацієнта усвідомити існуючі проблеми, дізнатись про нові способи жити та виходити зі стресових ситуацій та будь-яких проблем без допомоги алкоголю.
Отже, перед вами сходи, по яких треба піднятися. Тільки подолавши їх, можна повернутися до нового, людського життя. Аби тільки не перечипитися! Чи не оступитися!
Скільки сили волі потрібно людині, щоб піднятися цими сходами?
У Тибеті є камінь, на якому давні мудреці вискребли напис: "Чи навчилися ви радіти перешкодам?"
У цьому питанні – глибоке значення. Якщо ви не вмієте радіти перешкодам, то навчитеся, хоча б сміливо долати їх – вам відкриються нові горизонти.
Тож за потреби звертайтесь за консультацією психотерапевта, психіатра. Проведення лікування від алкоголізму (кодировка алкоголізму, підшивка, гіпнотерапія, голкотерапія тощо) в Дніпрі.
Рамзанов Андрій Леонідович
психотерапевт, психолог, психіатр вищої категорії
Україна, м. Дніпро
- Щоб додати коментар, увійдіть